Łódzka filia firmy specjalizującej się w systemach zabezpieczeń, której siedziba od 7 lat mieści się w budynku przy ul. Senatorskiej.

Firma zajmująca się prowadzeniem w zastępstwie pracodawcy spraw kadrowych i personalnych oraz czuwająca nad bezpieczeństwem pracy.

Biuro projektowe GATACA GROUP, to firma działająca od 12 lat nie tylko na łódzkim rynku. Projektujemy architekturę oraz wnętrza (zarówno komercyjne jak i prywatne).

GoldenSquare zajmujemy się kompleksowym zarządzaniem najmem i obsługą wynajmu mieszkań. Celem firmy jest zapewnienie właścicielom mieszkań stabilnych przychodów, przyszłym inwestorom - kompleksowej obsługi w realizacji projektów, a najemcom - mieszkania, które będą mogli nazwać domem.

Remedic to autoryzowany gabinet firmy MONADITH-BIOMED s.c. wyłącznego dystrybutora aparatury Bicom® – Regumed Gmbh na Polskę, wykonujący testy i terapie z wykorzystaniem biorezonansu.

Tworzymy wizualizacje i animacje 3D produktów dla producentów i agencji digital marketingowych. Zapraszamy do zapoznania się z realizacjami na www.tekturarender.com.

Działamy w branży budownictwa. Zajmujemy się utrzymaniem budynków oraz obsługa inwestycji. W ofercie posiadamy sporządzanie opinii technicznych, kosztorysowanie robót budowlanych, nadzory inwestorskie oraz przeglądy budowlane.