Brzeźna 3 to fabryka włókiennicza założona na przełomie XIX i XX wieku przez Augusta Härtiga. Łódzki fabrykant prowadził tu bardzo dobrze prosperujący interes do końca swego życia. W spadku przejął go syn Augusta - Herman. W roku 1937 nieruchomość trafiła w ręce miasta.

Obecnie gruntownie odrestaurowana, zabytkowa nieruchomość stała się idealnym miejscem dla biznesu. Na terenie nieruchomości znajdują się powierzchnie biurowe, sprzedażowe, usługowe oraz wystawiennicze. Pofabryczny duch podkreśla prestiż lokali użytkowych.

Dogodna lokalizacja, ze względu na atrakcyjne położenie w centrum (lokalizacja przy ulicy Piotrkowskiej) oraz bliskość strategicznych punktów naszego miasta (Piotrkowska 217, Holiday Inn, Galeria Łódzka, bezpośredni dojazd do Alei Politechniki, trasa W-Z) sprawia, ze centrum biznesowe Brzeźna 3 stanowi idealne miejsce dla Twojej Firmy.

Brzeźna 3 otoczona jest odrestaurowanymi kamienicami i zielenią. Na terenie nieruchomości znajduje się stężony parking oraz 24-godzinna ochrona.

 Wiemy, że biznes wymaga ewolucji i modyfikacji, w związku z tym w przypadku zainteresowania powierzchnią do wynajęcia istnieje możliwość aranżacji i wykończenia lokalu wg indywidualnych potrzeb najemcy.

Zachęcamy do zapoznanie się z oferta dostępnych lokali:
1. Parter 69 mkw, klimatyzowane, 2 plus część socjalna i WC, cena 45 zł/mkw netto plus energia elektryczna wg licznika i woda